O nas

MARKA KORONNE SKARBY SMAKU JEST NA RYNKU OD 2013 ROKU

Początkowo działaliśmy w branży cukierniczej lecz z biegiem lat poszerzyliśmy horyzonty.

Kochamy słodycze, a miód jak wszyscy wiemy jest ich zdrowym zamiennikiem. Zafascynowani pszczelarstwem chcieliśmy stworzyć miód inny niż ten spotykany na półkach sklepowych.

Nasz zakład produkcyjny mieści się w malowniczym Międzylesiu w województwie świętokrzyskim. I to właśnie tam po kilku miesiącach prób powstało 12 smaków.

Bazujemy tylko i wyłącznie na naturalnym polskim miodzie i liofilizowanych dodatkach.

Przyświeca nam wizja by sprzedawać produkty tylko najwyższej jakości.

Prężnie rozwijamy naszą miodową firmę i dbamy o nasze pasieki. Prowadzimy kilka pasiek na Śląsku i w woj. świętokrzyskim. Ciągle pracujemy nad powiększeniem asortymentu. Poszukujemy innych pasiek chętnych do współpracy. O tym więcej w zakładce - współpraca z pszczelarzami

Jesteśmy członkami Koła Pszczelarskiego w Ligocie. Współpraca z kołem daje nam możliwość stałego dostępu do polskiego miodu gdy nasze zapasy maleją.

Aktywnie działamy razem z kolegami z koła pomagając przy pracach związanych np. z trutowiskiem w Wiśle czy Dniach Miodu w Pszczynie.

Pszczelarstwo jest naszą pasją i staramy się ciągle pogłębiać swoją wiedzę.

Dokształcamy się w najstarszej szkole pszczelarskiej w Pszczelej Woli pod Lublinem. Staramy się wykorzystywać każdy zjazd w szkole i zdobyć jak najwięcej nowej wiedzy. Wymieniamy się doświadczeniami i spostrzeżeniami z kolegami z branży.

Mamy okazje uczyć się od najlepszych!

Bierzemy udział w imprezach branżowych i wydarzeniach związanych z pszczołami i miodem. W ubiegłym roku 2021 byliśmy na wielu imprezach miodowych, dzięki czemu poznaliśmy wielu fantastycznych pszczelarzy, zdobyliśmy nowych klientów, a nasze miody stały się rozpoznawalne.

W wolnych chwilach ładujemy baterie pracując na naszych pasiekach i to daje nam największą motywację do dalszej pracy.


Numery WNI naszych pasiek:

247313221


Więcej o nas i naszych pszczołach znajdziecie na instagramie. Tam na bieżąco możecie śledzić nasze działania.